Niedziela Miłosierdzia Bożego Aktualności

Niedziela Miłosierdzia Bożego2022-05-05

Niedziela Miłosierdzia Bożego to również  święto patronalne Caritas. W tym roku była obchodzona jako Dzień Dobra pod hasłem Miejsce, które jest domem”. Organizowane w tym dniu pikniki, prezentacje, kiermasze, pokazy, biegi i koncerty były okazją, aby pokazać, jak dużo dobra dzięki wolontariuszom Caritas wydarza się na co dzień.

Szkolne Koło Caritas w Parznicach również włączyło się w to dzieło.

Przy kościele uczniowie i opiekunowie Szkolnego Koła Caritas obdarowywali domowymi wypiekami. Uzyskany dochód  w kwocie 1604,59 zł będzie przeznaczony na cele Caritas Diecezji Radomskiej. Piękna słoneczna pogoda umożliwiła nam wspólne rozmowy oraz zrobienie pamiątkowych zdjęć.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, udział w święcie Dnia Dobra oraz poświęcony czas i wspólną modlitwę.

W imieniu wszystkich potrzebujących składamy serdeczne  Bóg zapłać.

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas