Mistrz pięknego czytania 2022 Aktualności

Mistrz pięknego czytania 20222022-05-19

Książki to najlepsi Twoi przyjaciele. Nie wyśmieją, nie zdradzą, a nauczą wiele.”
Jan Rak

Maja Chruślak z kl. 6 i Oliwia Sulima z kl. 5 reprezentowały naszą szkołę w gminnym konkursie ,,Mistrz pięknego czytania 2022" zorganizowanym przez PSP im. Orła Białego w Kończycach - Kolonii.

W zmaganiach czytelniczych wzięło udział 12 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych z gminy Kowala.
Maja i Oliwia bardzo ładnie zaprezentowały fragmenty prozy i zdobyły wyróżnienia.

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy, a wszystkich  zachęcamy do czytania.

Uczennice przygotowywały się  do konkursu pod opieką polonistki p. W. Duralskiej.