Wycieczka na Dzień Dziecka Aktualności

Wycieczka na Dzień Dziecka2022-05-31

31 maja uczniowie klas: 4, 5, 6, 7 pod opieką wychowawców wybrali się na wycieczkę do kina Helios na film pt. ,,Za duży na bajki" oraz do kręgielni Split. Wyjazd był atrakcją związaną ze świętowaniem Dnia Dziecka.

Wycieczka dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazała się fantastycznym sposobem relaksu, zacieśniania relacji koleżeńskich, śmiechu, zabawy.

Drodzy Wychowankowie,
życzymy Wam dużo radości, wysokich wyników w nauce i wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia Dziecka.
Wychowawcy