Ogólnopolski projek BE.ECO Aktualności

Ogólnopolski projek BE.ECO2022-06-02

W II semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy V wzięli udział w ogólnopolskim projekcie BE.ECO. Jest to projekt organizowany przez Fundację Digital University we współpracy z partnerem merytorycznym Who will save the planet. Projekt jest odpowiedzią na palące problemy naszej planety.

W ramach projektu uczniowie wykonali szereg działań mających na celu poszerzenie wiedzy na temat ekologii  oraz kształtowanie świadomości ekologicznej wśród uczniów, ich rodziców, kolegów oraz koleżanek. Podczas realizowania zadań projektowych wychowawca klasy - Magdalena Kotowska przeprowadziła lekcje na temat bioróżnorodności oraz segregacji  odpadów. Uczniowie brali udział w warsztatach z ekspertami, ogólnopolskim konkursie oraz turnieju wiedzy na temat ekologii. Podczas lekcji techniki, pod okiem p. Marzanny Rusinowskiej, uczniowie wykonali ekologiczne zabawki. Mamy nadzieję, że nasze działania wpłyną na zmianę nawyków oraz poszerzą świadomość społeczności szkolnej.

W II semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy V wzięli udział w ogólnopolskim projekcie BE.ECO. Jest to projekt organizowany przez Fundację Digital University we współpracy z partnerem merytorycznym Who will save the planet. Projekt jest odpowiedzią na palące problemy naszej planety.