,,Słynne Budowle Krajów Anglojęzycznych" Aktualności

,,Słynne Budowle Krajów Anglojęzycznych"2022-06-06

6 czerwca odbył się w naszej szkole gminny konkurs językowo-plastyczny ,,Słynne Budowle Krajów Anglojęzycznych".
Zadaniem uczniów było nie tylko wykonanie prac plastycznych prezentujących ciekawe budowle krajów anglojęzycznych, ale również ustne zaprezentowanie swoich prac.  Wszystkie makiety oraz rysunki cechowały się wyjątkową pomysłowością, starannością i wiązały się z dużym nakładem pracy ze strony uczestników, dlatego Jury miało niezmiernie trudne zadanie. Komisja konkursowa przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę zgodność z tematem, poprawność językową, oryginalność rozwiązań oraz samodzielność.

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce - Jakub Sosnowski, PSP im. Janusza Korczaka w Kowali-Stępocinie

II miejsce - Oliwia Maciejewska, PSP im. Jana Pawła II w Parznicach

III miejsce - Julia Mucha, PSP im. Orła Białego w Kończycach-Kolonii

Wyróżnienia:
Aleksandra Babula, PSP im. Marii Konopnickiej w Mazowszananch
Klaudia Kilianek, PSP im. Jana Pawła II w Parznicach
Wiktoria Błasińska, PSP im. Janusza Korczaka w Kowali-Stępocinie

Serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wykonanie prac. Słowa podziękowania kierujemy również do wychowawców oraz nauczycieli, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału w konkursie.