IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA MŁODYCH TWÓRCÓW Aktualności

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA MŁODYCH TWÓRCÓW 2022-06-03

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA MŁODYCH TWÓRCÓW
"KARDYNAŁ STEFAN WYSZYŃSKI - PATRON WAŻNYCH SPRAW"

30 maja 2022 roku w murach Publicznej Szkoły Podstawowej nr 31 w Radomiu odbyła się uroczysta gala wręczenie nagród zwycięzcom w ogólnopolskim konkursie. Podczas tegorocznej edycji zmagań konkursowych organizatorzy położyli nacisk na poszukiwanie autorytetów, którzy posiadali bądź posiadają wiedzę, charyzmę, cierpliwość i empatię. Uczestnicy konkursu mogli namalować lub opisać cenione przez siebie osoby.

Z dumą informujemy, że uczennice naszej szkoły, biorąc udział w zmaganiach konkursowych, zdobyły premiowane miejsca.

A oto zwyciężczynie:

• w kategorii plastycznej (wpłynęło łącznie 105 prac):

II miejsce (klasy IV-VI) – Nikola Włodarczyk – uczennica kl. IV

II miejsce (klasy VII-VIII) – Julia Kozicka – uczennica kl. VIII

• w kategorii literackiej (wpłynęło łącznie 51 prac)

III miejsce – Julia Śliwińska – uczennica kl. VIII

Serdecznie dziękujemy laureatkom za udział w konkursie i promocję szkoły.