Dzień Rodziny Aktualności

Dzień Rodziny2022-06-19

Dzień Rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Z tej okazji 14 czerwca  odbył się w naszej szkole Dzień Rodziny. Wydarzenie to połączyło dwa święta: Dzień Matki i Dzień Ojca. Podczas uroczystego przedstawienia dzieci z klas 1 - 3 zaprezentowały wspaniały, wypełniony okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami program artystyczny. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane prezenty.

Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.

Wychowawcy