Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/20222022-06-26

24 czerwca 2022r. to dzień szczególny, gdyż uczniowska brać otrzymała świadectwa  i rozpoczęła zasłużony wypoczynek. Rodzice, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły  zebrani na przystrojonej na tę uroczystość sali, wysłuchali podziękowań oraz wielu pięknych życzeń od wójta gminy p. Dariusza Bulskiego, dyrektora szkoły p. Jacka Jóźwiaka oraz przedstawicielki Rady Rodziców.

Najwięcej emocji przeżywali ósmoklasiści, którzy właśnie dziś zakończyli pewien etap swojej edukacji i stali się absolwentami naszej szkoły. Piękne życzenia i podziękowania przygotowali również oni, wyrażając w taki sposób szacunek za pracę, trud i poświęcenie dyrekcji, wychowawcy, nauczycielom i pracownikom szkoły.
Uczniowie najintensywniej pracujący przez cały rok otrzymali dyplomy i nagrody.
Na zakończenie uroczystości wicedyrektor p. Anita Kaczówka-Węgrzyn przypomniała o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku!

Więcej zdjęć w Galerii>>