PIELGRZYMI w PARZNICACH Aktualności

PIELGRZYMI w PARZNICACH2022-09-14

,,Byłem głodny ,a daliście Mi jeść. Byłem spragniony, a daliście Mi pić. Byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie (…) Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili". (Mt 25,35.40)

Po raz drugi gościliśmy w naszej szkole Pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, grupę nr 20. Dzięki życzliwości i zaangażowaniu mieszkańców Parznic  oraz dyrekcji i pracowników szkoły  przygotowaliśmy dla pątników posiłki i nocleg.

Otrzymaliśmy list z podziękowaniami od przewodnika grupy ks. Mariusza Morawskiego ,,za okazaną życzliwość i ofiarne serca oraz zapewnienie o modlitwie i zawierzeniu Bogu wszystkich  wspierających i ich rodzin .

Dziękujemy za pamięć, modlitwę i zapraszamy  pielgrzymów grupy nr 20 do nas za rok.