,,Świeca, która tworzy polską Wigilię" Aktualności

,,Świeca, która tworzy polską Wigilię"2022-12-05

Tegoroczne Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom nosi hasło
,,Świeca, która tworzy polską Wigilię".

Poprzez zakup świec można wspomóc dzieci oraz rodziny w Ukrainie. Świeca Caritas od 29 lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Wigilii w Polsce. W tym roku Caritas Diecezji Radomskiej przygotowała około 60 tys. świec. Każda złotówka ze sprzedaży jest przeznaczana na pomoc dzieciom, tj. dofinansowanie do obiadów, wyżywienia, nauki i wypoczynku.
W tym roku pomocą zostaną objęte także dzieci i rodziny z Ukrainy.

Dziękujemy wszystkim, którzy w naszej szkole zakupili świece i włączyli się w pomoc potrzebującym.