Mikołajki Aktualności

Mikołajki2022-12-07

6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki. Z tej okazji uczniowie mogli się cieszyć z wielu atrakcji: były prezenty, świąteczne piosenki, wypieki pierniczków, najmłodszych odwiedził również Święty Mikołaj.

Jednak Mikołajki to nie tylko prezenty i luźniejszy dzień, to także  niecodzienny klimat i odrobina magii. W tym dniu nasi uczniowie czuli się ważni i byli dla siebie życzliwi. Wszyscy na chwilę zapomnieli o problemach. Mikołajkowy czas to moment radości, uśmiechu, dzielenia się szczęściem z innymi.