,,JAK SEGREGUJĘ ODPADY W MOIM DOMU" Aktualności

,,JAK SEGREGUJĘ ODPADY W MOIM DOMU"2022-12-18

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Wójta Gminy Kowala Pana Dariusza Bulskiego oraz Referat Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Odpadów Komunalnych Urzędu Gminy w Kowali-Stępocinie  na plakat pod hasłem ,,Jak segreguję odpady w moim domu". Głównym założeniem konkursu była edukacja dzieci i młodzieży, podniesienie świadomości ekologicznej oraz zwrócenie uwagi młodym ludziom, jak ważna i potrzebna jest segregacja odpadów. Nasi uczniowie wykonali wiele ciekawych prac plastycznych i uplasowali się wysoko na podium, otrzymali nagrody, dyplomy oraz wyróżnienia.
14 grudnia nagrody osobiście wręczył Wójt Gminy Kowala Pan Dariusz Bulski.

WYNIKI:
I miejsce - Nikola Włodarczyk kl. 5