Kolędowanie szkolne: "Z narodzeniem Jezusa było tak..." Aktualności

Kolędowanie szkolne: "Z narodzeniem Jezusa było tak..."2022-12-22

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku, 22 grudnia 2022r. w pięknej scenerii zebrała się cała społeczność szkolna i zaproszeni goście: Wójt Gminy Kowala Pan Dariusz Bulski  oraz Rodzice.

Świąteczna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w wyjątkowy nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zaś zdolni aktorzy i wokaliści. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię  narodzenia Jezusa, którą przedstawiły dzieci z grupy Biedronki.  W świętowanie włączyły się również klasy szkolne, śpiewając i grając kolędy i pastorałki.

Na koniec uroczystości odbyło się wręczenie nagród w rozstrzygniętym konkursie „Stroik świąteczny”. Życzenia wszystkim złożyli: Dyrektor szkoły Pan Jacek Jóźwiak, Wicedyrektor Pani Anita Kaczówka-Węgrzyn, Wójt Gminy Kowala Pan Dariusz Bulski oraz ksiądz Dominik Idziak.

Więcej zdjęć w Galerii>>