ROZWIJANIE KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI… Aktualności

ROZWIJANIE KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI…2023-01-10

W dniu 4 stycznia br. podczas godziny do dyspozycji wychowawcy uczniowie klasy IV uczestniczyli w ciekawej lekcji, której nadrzędnym celem było usprawnianie pamięci i koncentracji czwartoklasistów. Wychowawca po zaprezentowaniu porad i wskazówek dotyczących lepszego zapamiętywania wiadomości zaproponował uczniom realizację tematu poprzez rozwój zainteresowań i zdolności manualnych oraz technicznych z wykorzystaniem różnorodnych klocków znajdujących się w szkole, zakupionych w ramach Projektu Laboratorium Przyszłości. Na zakończenie lekcji uczniowie zgodnie orzekli, że zajęcia były atrakcyjne, ponieważ ciekawie było konstruować modele z wykorzystaniem instrukcji, a także świetnie budowało się według pomysłu własnego albo kolegów z grupy.