Podsumowanie akcji ,,Odkręć się na innych!" Aktualności

Podsumowanie akcji ,,Odkręć się na innych!"2023-01-15

W bieżącym roku szkolnym w I semestrze zebraliśmy 356,71kg plastikowych nakrętek.
Od początku naszej działalności jest to 7 ton 503kg!

W I semestrze najwięcej nakrętek przynieśli uczniowie:
Gabriela Sulima kl. 6 - 26,15kg
Skórnicki Szymon kl. 4 - 19,69kg
Jakubiak Karolina kl. 6 - 16kg
​Bartłomiej Gębski kl. 6 – 15,85kg
Jakubiak Patryk kl. 8 - 14,58kg
Maciejewska Anna kl. 5 - 9,55kg.

Dziękujemy wszystkim za wielkie zaangażowanie i wytrwałość w zbieraniu nakrętek. ​Okazuje się, że niewiele wysiłku może przynieść pomoc innym, a także przyczynić się do dbania o naszą planetę. Podziękowania kierujemy do uczniów, przedszkolaków, nauczycieli i rodziców - społeczność szkolna jest pozytywnie ,,nakręcona".
Cały zbiór oddaliśmy Druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Kowali-Stępocinie, którzy następnie przekazali  rodzicom Przemka - mieszkańca Gminy Kowala. Chłopiec potrzebuje specjalistycznej opieki zdrowotnej, a nasze działania przyczyniają się do realnej pomocy i wsparcia.
Okazuje się, że tak niewiele wysiłku może przynieść pomoc innym!
Szczególnie dziękujemy Naczelnikowi OSP w Kowali - Stępocinie p. Marianowi Góreckiemu, który zajął się transportem nakrętek.
POMAGAJMY!

Koordynatorki: W. Duralska, M. Rusinowska