Wyjazd na lodowisko Aktualności

Wyjazd na lodowisko2023-01-20

18 stycznia 2023r. uczniowie klasy VI wraz z wychowawcą Magdaleną Kotowską oraz nauczycielem Piotrem Karwackim w ramach zajęć wychowania fizycznego wybrali się na lodowisko MOSiR w Radomiu.  Uczniowie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności na tafli lodowiska. Niektórzy przybyli tu pierwszy raz, ale zapewniają, że nie ostatni. Wszyscy w doskonałych humorach aktywnie spędzili czas i nabrali apetytu na ruch na świeżym powietrzu.

Magdalena Kotowska