Świetlica Szkoła

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZINACH OD 7.00 DO 16.00

OFERTA SZKOLNEJ ŚWIETLICY

Opieką świetlicową objęte są dzieci, których rodzice pracują, jak również dzieci oczekujące na przyjazd szkolnego autobusu oraz dzieci czekające na zajęcia dodatkowe. Podstawowym celem świetlicy jest zapewnienie uczniom opieki przed lekcjami oraz po lekcjach, wskazywanie różnych form spędzania czasu wolnego, rozbudzanie aktywności twórczej. Wśród codziennych zabaw  i zajęć tematycznych, realizujemy:

• gry i zabawy grupowe w świetlicy,
  • zajęcia edukacyjne (ćwiczenia służące utrwalaniu i poszerzaniu wiedzy, pomoc w odrabianiu prac domowych),
  • zajęcia plastyczne,
  • zajęcia muzyczne (śpiewanie piosenek, słuchanie muzyki, zabawy przy muzyce),
  • zajęcia stolikowe (gry planszowe, dydaktyczne),
  • zajęcia rekreacyjno-ruchowe na świeżym powietrzu (na szkolnym boisku lub sali gimnastycznej).

REGULAMIN ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Świetlica szkolna przyjmuje dzieci według zasad określonych w Regulaminie Świetlicy Szkolnej, który jest dostępny na stronie internetowej szkoły. Uczniowie muszą zostać zapisani na zajęcia świetlicowe przez rodziców, którzy wypełniają w tym celu odpowiedni formularz dostępny na stronie internetowej szkoły.

Regulamin  świetlicy.pdf

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej. pdf

Zgłoszenie dziecka na świetlicę (pobyt jednorazowy).pdf