Występ grupy cyrkowej Szok Aktualności

Występ grupy cyrkowej Szok2019-10-10

10 października zawitał do nas cyrk Szok. Jak się okazało nazwa odpowiadała rzeczywistości przedstawionej na scenie, gdyż artyści wprawili w zachwyt zebraną publiczność, którą stanowili uczniowie z klas 1 - 8.

Widownia bawiła się doskonale, oglądając magiczne sztuczki, popisy zwierząt oraz humorystyczną zabawę ze skakankami. Uczniowie próbowali swych talentów cyrkowych, włączając się czynnie do zabawy. To była godzina pełna śmiechu, zabawy, ale też podziwu dla umiejętności występujących.