Osiągnięcia Kronika

ROK 2023 / 2024

Nadia Załęcka

  • wyróżnienie w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Jana Pawła II ,,Święty Jan Paweł II nie przeminie cały..." (PSP im. Jana Pawła II w Parznicach)

Szymon Skórnicki

  • I miejsce w  w skoku w dal  w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)
  • II miejsce w  biegu na 300 metrów chłopców  w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)

Maciej Ogorzałek

  • I miejsce w  biegu na 60 metrów chłopców  w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)

Bartłomiej Goliński

  • I miejsce w rzucie piłką palantową  w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)

Adam Wesołowski

  • II miejsce w rzucie piłką palantową  w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)

Oskar Ogarowski 

  • wyróżnienie w  III edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego Mój Najpiękniejszy Różaniec pod hasłem ,,Módlmy się o pokój” (Zespół Szkół
    i Placówek w Chwałowicach)

Zespół piłkarski:
 Dujka Damian, Mróz Paulina, Skórnicki Szymon, Wachnicki Cyprian, Glegoła Bartłomiej, Wesołowski Jakub, Domagała Franciszek, Gębski Hubert 

  • II miejsce w  XI Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych zorganizowanym przez Wójta Gminy Kowala  
    (PSP im. Janusz Korczaka w Kowali)

Damian Dujka

  • wyróżnienie w kategorii ,,Najlepszy strzelec" w  XI Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych zorganizowanym przez Wójta Gminy Kowala  (PSP im. Janusz Korczaka w Kowali)

Nikola Włodarczyk 

  • II miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym pt. ,,Rodzina to My - Most nad Pokoleniami"

Fabian Zaborski 

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym pt. ,,Rodzina to My - Most nad Pokoleniami"

Aleksandra Ziętek

  • wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Karta ze świąt i zabawka choinkowa" (Dom Kultury Borki w Radomiu)

Drużyna: Oliwia Sulima, Bartłomiej Gębski, Jakub Wesołowski

  •  II miejsce w gminnym konkursie „Cudze chwalicie, swego nie znacie…. Polscy naukowcy” (PSP w Młodocinie)

Marcel Borkowski

  • III miejsce w III Gminnym Dyktandzie z Języka Angielskiego (PSP im. Orła Białego w Kończycach - Kolonii)

Marcel Borkowski

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym (PSP im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach)

Lena Bogacz, Karina Król

  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie ,, Mój tradycyjny stół wielkanocny” (Zespół Szkół i Placówek w Chwałowicach)

Nadia Zięba

  • I miejsce w powiatowym konkursie ,,Bezpieczni na drodze" (Wydział Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Radomiu)

Oliwia Sulima

  • I miejsce w V Gminnym Konkursie Literacko-Recytatorski „Z literaturą na Ty – humor w poezji i prozie” (PSP im. Noblistów Polskich w Bardzicach )

Zuzanna Jakubowska

  • III miejsce w VI Gminnym Konkursie Czytelniczym ,,Booktalking – zaprezentuj książkę z zestawu lektur szkolnych" (PSP im. Janusza Korczaka w Kowali)

Marcel Borkowski

  • wyróżnienie w VI Gminnym Konkursie Czytelniczym ,,Booktalking – zaprezentuj książkę z zestawu lektur szkolnych" (PSP im. Janusza Korczaka w Kowali)

Anna Maciejewska

  • I miejsce  w XVII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs multimedialny, kategoria kl. IV-VI (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Nikola Włodarczyk

  • II miejsce  w XVII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs multimedialny, kategoria kl. IV-VI (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Magdalena Kicior 

  • I miejsce w XVII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs literacki, kategoria kl. IV-VI (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Zuzanna Jakubowska 

  • II miejsce w XVII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs literacki, kategoria kl. IV-VI (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Nikola Włodarczyk

  • III miejsce w XVII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs literacki, kategoria kl. IV-VI (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Aleksandra Brusik

  • I miejsce w XVII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs wiedzy o Janie Pawle II, kategoria kl. VII-VIII (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Aleksandra Ziętek

  • wyróżnienie w XVII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs  wiedzy o Janie Pawle II, kategoria kl. VII-VIII (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Nadia Załęcka

  • wyróżnienie w XVII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs recytatorski, kategoria kl. VII-VIII (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Patryk Gębski

  • wyróżnienie  w XVII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs recytatorski, kategoria kl. IV-VI (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

 Lara Vatansever

  • wyróżnienie w XVII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs plastyczny, kategoria kl. 0-III (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Fabian Wólczyński

  • wyróżnienie w XVII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs plastyczny, kategoria kl. 0-III (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Zespół piłkarski

 Chruślak Szymon, Goliński Bartłomiej, Lipiec Antoni, Piątek Nikodem, Piecyk Adam, Mróz Paulina, Skórnicki Szymon, Domagała Franciszek, Gębski Hubert, Glegoła Bartłomiej, Wesołowski Jakub, Dujka Damian, Nowak Jakub, Wachnicki Cyprian

  • III miejsce w  Gminnym Turnieju  w Piłce  Nożnej (PSP im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach)

Drużyna SK PTSM

  • II miejsce w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej,  historii i działalności Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych oraz gminy Kowala - Stępocina (PSP im. Jana Pawła II w Parznicach) 

Maja Chruślak, Karolina Jakubiak

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Piosenki Obcojęzycznej, kategoria piosenka anglojęzyczna (PSP im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach)

Nadia Załęcka

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Piosenki Obcojęzycznej, kategoria poezja anglojęzyczna (PSP im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach)

Lena Sieczkowska

  • III miejsce w gminnym konkursie recytatorskim pt. ,,Polscy poeci dzieciom"  (PSP im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach)

Iga Mucha 

  • wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym ,,Mali artyści"  (PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Młodocinie Mniejszym)

Lara Vanescan 

  • wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym ,,Mali artyści" (PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Młodocinie Mniejszym)

Maja Kwiecień 

  • wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym ,,Mali artyści" (PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Młodocinie Mniejszym)

Maja Chruślak 

  • II miejsce w Gminnej Olimpiadzie Polonistycznej (PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Młodocinie Mniejszym)

Matylda Kaźmierczak

  • II miejsce w Gminnej Olimpiadzie Polonistycznej (PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Młodocinie Mniejszym)

Karolina Jakubiak 

  • IX miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie językowej Olimpus w kategorii język angielski

Oskar Śledź 

  • VII miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie językowej Olimpus w kategorii język angielski

 

ROK 2022 / 2023

Maja Sulima

  • wyróżnienie w III Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Jana Pawła II ,,Święty Jan Paweł II nie przeminie cały..." (PSP im. Jana Pawła II
    w Parznicach)

Paulina Mróz

  • I miejsce w  biegu na 300 metrów dziewcząt  w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)
  • II miejsce w rzucie piłką palantową  w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)

Maciej Ogorzałek

  • I miejsce w  biegu na 60 metrów chłopców  w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)
  • II miejsce w  biegu na 300 metrów chłopców  w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)

Szymon Skórnicki

  • I miejsce w  biegu na 300 metrów chłopców  w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)
  • II miejsce w  biegu na 60 metrów chłopców  w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)

Franciszek Domagała

  • II miejsce w  rzucie piłką palantową w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)

Zespół piłkarski
(Fabian Chruślak, Nikodem Sieczka, Patryk Jakubiak, Kacper Błędowski, Marcel Lipiec, Igor Sieczkowski, Jakub  Nowak, Damian Dujka, Paulina Mróz, Franciszek Domagała)

  • II miejsce w  X Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych zorganizowanym przez Wójta Gminy Kowala  
    (PSP im. Janusz Korczaka w Kowali)

Fabian Chruślak

  • wyróżnienie w kategorii "Najlepszy strzelec" w  X Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych zorganizowanym przez Wójta Gminy Kowala  (PSP im. Janusz Korczaka w Kowali)

Magdalena Kicior, Amelia Zięba

  • wyróżnienie w kategorii piosenki turystycznej w  XIX Powiatowym  Festiwalu Piosenki Turystycznej i Patriotycznej im. Justyny Wulkiewicz w Radomiu

Alan Król

  • I miejsce w IV Gminnym Konkursie Literacko –Recytatorskim „ Z literaturą polską na ty”, kategoria proza ( PSP im. Noblistów Polskich w Bardzicach)

Nadia Załęcka

  • II miejsce w IV Gminnym Konkursie Literacko –Recytatorskim „ Z literaturą polską na ty”, kategoria poezja ( PSP im. Noblistów Polskich w Bardzicach)

Nikola Włodarczyk 

  • II miejsce w Gminnym Konkursie Naukowym, kategoria plakat (PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Młodocinie)

Nikola Węgrzyn 

  • II miejsce w Gminnym Konkursie Naukowym, kategoria prototyp (PSP im. Kornela Makuszyńskiego w Młodocinie)

Magdalena Kicior, Amelia Zięba 

  •  IX Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek (Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbicy)

Lena Banaszkiewicz, Anna Maciejewska, Nikola Włodarczyk

  • I miejsce w II Gminnym Konkursie Przyrodniczym „Woda Źródłem Życia”, kategoria: "Daj drugie życie butelce po wodzie" (PSP im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach)

Bartłomiej Gębski, Dorian Pfau

  • III miejsce w II Gminnym Konkursie Przyrodniczym „Woda Źródłem Życia" (PSP im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach)

Maja Chruślak, Matylda Kaźmierczak

  • II miejsce w konkursie "Mój najpiękniejszy stół wielkanocny" (Zespół Szkół i Placówek w Chwałowicach)

Gabriela Sulima

  • wyróżnienie w konkursie "Selfie ze zwierzakiem" (Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Radomiu)

Nikola Włodarczyk

  • I miejsce  w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs multimedialny, kategoria kl. IV-VI (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Anna Maciejewska

  • II miejsce  w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs multimedialny, kategoria kl. IV-VI (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Nikola Jakubowska

  • wyróżnienie  w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” -konkurs multimedialny, kategoria kl. IV-VI (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Nadia Zięba

  • II miejsce  w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs plastyczny, kategoria kl. 0-III (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Maja Kwiecień

  • wyróżnienie  w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs plastyczny, kategoria kl. 0-III (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Antoni Rogala

  • wyróżnienie w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs plastyczny, kategoria kl. 0-III (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Nikola Włodarczyk

  • wyróżnienie w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” - konkurs plastyczny, kategoria kl. IV-VI (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Alan Król

  • I miejsce w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej ,,Pasterz i Ojciec” - kategoria recytacja (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Patryk Jakubiak

  • II miejsce w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej ,,Pasterz i Ojciec” - kategoria recytacja (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Nadia Załęcka

  • wyróżnienie w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej ,,Pasterz i Ojciec” - kategoria recytacja (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Klaudia Kilianek

  • wyróżnienie w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej ,,Pasterz i Ojciec” - kategoria recytacja (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Maja Chruślak

  • II miejsce w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej ,,Pasterz i Ojciec” - kategoria wiedza o Janie Pawle II (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Matylda Kaźmierczak

  • wyróżnienie w XVI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej ,,Pasterz i Ojciec” - kategoria wiedza o Janie Pawle II (PSP nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu)

Gabriela Sulima

  • wyróżnienie w konkursie ,,Selfie ze zwierzakiem" (ZSCKR w Radomiu)

Jakub Kowalczyk

  • V miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego

Marcel Lipiec

  • IX miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego

Maja Chruślak

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej, kategoria śpiew (PSP im. M. Konopnickiej w Mazowszanach) 

Jakub Kowalczyk

  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej, kategoria recytacja (PSP im. M. Konopnickiej w Mazowszanach)

Marcel Borkowski

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficzny o Tytuł - ,,Mistrz Ortografii Polskiej”, kategoria klasy młodsze

Jakub Kowalczyk

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficzny o Tytuł - ,,Mistrz Ortografii Polskiej”, kategoria klasy starsze

Marcel Borkowski

  • II miejsce w V Gminnym Konkursie Czytelniczym  „Booktalking – zaprezentuj książkę w pięć minut”  (PSP im. Janusza Korczaka w Kowali)

Maja Chruślak

  • wyróżnienie w V Gminnym Konkursie Czytelniczym  „Booktalking – zaprezentuj książkę w pięć minut” (PSP im. Janusza Korczaka w Kowali)

Gabriela Sulima

  • wyróżnienie w V Gminnym Konkursie Czytelniczym  „Booktalking – zaprezentuj książkę w pięć minut”  (PSP im. Janusza Korczaka w Kowali)

Hanna Płokita

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Mali artyści” (PSP w Młodocinie Mniejszym)

Adam Wesołowski

  • III miejsce w Gminnym Konkursie  "Moja gra planszowa” (PSP w Parznicach) 

Julian Kacprzak, Jakub Wesołowski, Alan Król

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym (PSP w Kowali) 

Oliwia Sulima

  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania (PSP w Kowali) 

Drużyna SK PTSM

  • II miejsce w konkursie na najciekawszy ekologiczny kapelusz (ZS-P w Jedlińsku) 

Nikola Włodarczyk

  • I miejsce w Gminnym Konkursie ,,Słynne budowle krajów anglojęzycznych". (PSP w Parznicach) 

Anna Maciejewska

  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie ,,Słynne budowle krajów anglojęzycznych". (PSP w Parznicach) 

Anna Maciejewska

  • I miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Twórców "Kardynał Stefan Wyszyński - Patron ważnych spraw", kategoria literacka (PSP nr 31 w Radomiu) 

Nikola Jakubowska

  • II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Twórców "Kardynał Stefan Wyszyński - Patron ważnych spraw", kategoria literacka (PSP nr 31 w Radomiu) 

Zuzanna Jakubowska

  • II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Twórców "Kardynał Stefan Wyszyński - Patron ważnych spraw", kategoria plastyczna (PSP nr 31 w Radomiu) 

Marcel Borkowski, Magdalena Kicior

  • wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Twórców "Kardynał Stefan Wyszyński - Patron ważnych spraw", kategoria list (PSP nr 31 w Radomiu) 
Drużyna PSP Parznice
  • II miejsce w Międzygminnym Interdyscyplinarnym Turnieju Historyczno-Sportowym „W hołdzie Powstańców Styczniowym” (PSP w Kowali)

Szymon Skórnicki  

  • złoty medal w bieguna 60m i 300m  w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom)  

Paulina Mróz

  • srebrny medal w rzucie piłeczką palantową w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom) 

Maciej Ogorzałek

  • brązowy medal w bieguna 60m w zawodach organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki (MOSiR Radom) 

 

ROK 2021 / 2022

Aleksandra Marzec

  • II miejsce w II Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Jana Pawła II ,,Święty Jan Paweł II nie przeminie cały..." (PSP im. Jana Pawła II w Parznicach)

Maja Sulima

  • wyróżnienie w II Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Jana Pawła II ,,Święty Jan Paweł II nie przeminie cały..." (PSP im. Jana Pawła II w Parznicach)

Magdalena Kicior, Amelia Zięba,  Szymon Chruślak

  • II miejsce w VIII Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Wierzbicy w kategorii  Zespół

Magdalena Kicior, Amelia Zięba 

  • wyróżnienie w VIII Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Wierzbicy w kategorii Duet

Szymon Chruślak

  • wyróżnienie w VIII Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Wierzbicy w kategorii Solista

Jakub Kowalczyk, Alan Król, Mikołaj Łukomski

  • III miejsce w I Gminnym Konkursie Przyrodniczym ,,Woda źródłem życia"   (PSP im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach)

Magdalena Kicior

  • I miejsce w  Gminnym Konkursie Ortograficznym ,,Z ortografią za pan brat"   (PSP im. Orła Białego w Kończycach)

Magdalena Kicior, Dawid Kozicki

  • II miejsce w  Gminnym Konkursie Ortograficznym ,,Z ortografią za pan brat"   (PSP im. Orła Białego w Kończycach)

Nikola Włodarczyk, Anna Maciejewska

  • I miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie  „MÓJ TRADYCYJNY STÓŁ WIELKANOCNY”  (Zespół Szkół i Placówek w Chwałowicach)

Bartłomiej Dębiec

  • I miejsce w  Szkolnym Konkursie  „Mistrz Ortografii”  
    (PSP im. Jana Pawła II w Parznicach)

Julia Śliwińska

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej, kategoria: recytacja (PSP m. Marii Konopnickiej w Mazowszanach)

Aleksandra Marzec

  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej, kategoria: recytacja (PSP m. Marii Konopnickiej w Mazowszanach)

Mateusz Błędowski

  • I miejsce w  XI Gminnym Konkursie Matematycznym, kategoria klas VII-VIII (PSP im. Janusza Korczaka w Kowali)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej