Dzień Komisji Edukacji Narodowej Aktualności

Dzień Komisji Edukacji Narodowej2019-10-11

11 października uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie  klasy 4 i 7 rozpoczynający naukę w naszej szkole zostali serdecznie przywitani przez koleżanki i kolegów z klas starszych. Wielkie święto tego dnia mieli pierwszoklasiści, którzy oficjalnie przez dyrektora p. Jacka Jóźwiaka i wicedyrektor p. Anitę  Kaczówkę - Węgrzyn  zostali przyjęci i mianowani uczniami PSP im. Jana Pawła II w Parznicach.

Ponadto popłynęło wiele miłych życzeń w kierunku nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły od rodziców, dyrektora oraz  uczniów. Młodzież przygotowała występ, w którym podziękowała za pracę, trud i zaangażowanie nauczycieli w swoją pracę, życząc sukcesów i wytrwałości. Nie zabrakło wierszy, piosenek oraz kwiatów. Uroczystość przygotowała p. M. Rusinowska, p. N. Kowalczyk, p. S. Kołsut i p. R. Danielewicz.

Więcej zdjęć w GALERII