Zaproszenie do udziału w konkursie Aktualności

Zaproszenie do udziału w konkursie2020-05-29

Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z wydawnictwem Ewerro sp. z o. o. oraz Tygodnikiem Katolickim zaprasza do udziału w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci pt. ,,Twoja ulubiona opowieść biblijna".
Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4 - 13 lat z całej Polski. Każdego roku konkurs uzyskuje większe uznanie, co przekłada się na rosnącą liczbę uczestników. W poprzedniej edycji  zgłoszonych zostało kilka tysięcy prac wykonanych przez dzieci z całej Polski.
Zadaniem konkursowym jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej obrazującej ulubioną scenę ze Starego lub Nowego Testamentu. Przedsięwzięcie łączy w sobie cechy konkursu plastycznego z propagowaniem wiedzy o Piśmie Świętym. Na laureatów czekają ciekawe nagrody, na czele z publikacją 12 (4 z każdej kategorii wiekowej) nagrodzonych prac w wyjątkowym kalendarzu na rok 2021.
Dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na realizację prorodzinnych inicjatyw społecznych.

Zgłoszona praca musi być wykonana na papierze w formacie A4, w orientacji poziomej.
Zainteresowani konkursem muszą zapoznać się z regulaminem  na stronie crl.org.pl/tuob, wypełnić formularz zgłoszeniowy i konieczne załączniki.  Następnie wysłać prace osobiście na adres:  Centrum Rozwoju Lokalnego, ul. Zaparkowa 23, 42 - 400 Zawiercie, zaś zdjęcie przesłać na adres katechety: apiatek387@gmail.com (w tytule proszę podać nazwę konkursu), aby otrzymać ocenę i punkty.
Druga propozycja - proszę pracę dziecka podpisaną na odwrocie  wraz z formularzem zgłoszeniowym i załącznikami
(wszystko w koszulce), przynieść do 15 czerwca do szkoły, do dyżurującej pani woźnej, a wszystkie prace wyślę pocztą.
Agnieszka Piątek