Drodzy Ósmoklasiści! Aktualności

Drodzy Ósmoklasiści!2020-06-13

Przed Wami ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty. Jest to egzamin z wiedzy, ale też z umiejętności pokonania własnych emocji. To również zmierzenie się z wieloma wyzwaniami. Mamy wielką nadzieję, że lata spędzone w szkole – lata nauki, były dla Was nie tylko czasem wytężonej pracy, ale także czasem zawierania pięknych przyjaźni i kształtowania swojej osobowości.
Życzymy Wam Drodzy Ósmoklasiści, abyście mądrze wykorzystali zdobytą w szkole wiedzę, oraz aby wyniki, które uzyskacie na egzaminie, dały Wam możliwość realizacji życiowych planów i marzeń. Niech ten egzamin zakończy się Waszym wielkim sukcesem, a jego wspaniały wynik wynagrodzi długie godziny poświęcone na naukę.
Powodzenia!

Dyrekcja  szkoły i Nauczyciele