Podsumowanie akcji "Odkręć się na innych" Aktualności

Podsumowanie akcji "Odkręć się na innych" 2020-06-11

W bieżącym roku szkolnym odbiór nakrętek odbywał się raz w miesiącu (w środę) na trzeciej przerwie w sali 103. Zaangażowani byli uczniowie z kl. 4, 5 i  8, którzy pod  opieką  koordynatorek akcji odbierali nakrętki, ważyli, segregowali i prowadzili ewidencję.

Z powodu pandemii ostania zbiórka odbyła się w lutym, mimo to udało się nam zebrać 309,73 kg. Całość przeznaczyliśmy Krzysiowi - chłopcu potrzebującemu pomocy medycznej. Od początku akcji  zgromadziliśmy 6 ton 315 kg nakrętek.

Indywidualnie zwyciężyła uczennica klasy 8 – Kinga Sulima, która oddała 51,33 kg. Na wyróżnienie zasługują: Maciejewska Oliwia kl. 6 – 30,13 kg, Piątek Jakub oddział ,,0’’ – 27,33 kg oraz Gębski Bartłomiej kl. 3 - 19,82 kg. W bieżącym roku włączyliśmy się do projektu edukacyjnego "Pogromcy jednorazowego plastiku”.
Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów, rodziców i nauczycieli. Dziękujemy i pomagajmy dalej!
Koordynatorki: p. W. Duralska i p. M. Rusinowska