Drodzy Rodzice! Aktualności

Drodzy Rodzice!2020-06-22

Z perspektywy minionych dni, wiemy, jak trudny był to czas dla Rodziców, Uczniów, Nauczycieli i Dyrekcji szkoły. Za nami blisko trzy miesiące zdalnej nauki. Przejście na taki system nauczania udał się dzięki dobrej współpracy. Mamy świadomość tego, że dla Państwa to był czas  spędzony z dziećmi nie tylko w roli  Rodzica, ale z konieczności stali  się  Państwo nauczycielami. Mamy nadzieję, że wszelkie działania podejmowane przez szkołę były  wystarczające i pomocne. Dziękujemy za uwagi i spostrzeżenia, będą  one  dla  nas  wskazówkami  do  doskonalenia  naszej  pracy.
Drodzy Rodzice, doceniamy Wasze zaangażowanie w edukowanie swoich dzieci podczas zdalnego nauczania. Zdecydowanie interesują się Państwo edukacją własnych dzieci i aktywnie uczestniczą w tym procesie. Niektórzy z Państwa być może inaczej zaczęli  postrzegać codzienną pracę szkoły. Ta nowa rzeczywistość pokazała, że choć nauczanie zdalne jest możliwe w trudnych warunkach pandemii, to ogromna większość chciałaby, aby było jak dawniej, żeby wróciły normalne lekcje.  My nauczyciele bardzo sobie tego życzymy i wierzymy, że spotkamy się z Naszymi Uczniami i  z Państwem w nowym roku szkolnym 2020/2021.
Wszystkim Rodzicom życzymy  dużo zdrowia, spokoju  i odpoczynku.

Dyrekcja i  Grono Pedagogiczne