ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/20202020-06-23

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Ze względu na konieczność przestrzegania przepisów sanitarno – epidemiologicznych  w dniach 25. 26.06.2020r.  w wyznaczonych godzinach będą wręczane przez wychowawców świadectwa promocyjne oraz świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.
Proszę nie gromadzić się w grupach i dostosować się do wytycznych MEN/GIS w związku  z organizacją wydawania świadectw szkolnych (obowiązkowe maseczki i dezynfekcja rąk). Przypominam, iż bezpośrednio po rozdaniu świadectw uczniowie udają się do domów.
Nie ma obowiązku uczestniczenia w tradycyjnym zakończeniu roku szkolnego. Świadectwa można także odebrać indywidualnie w sekretariacie szkoły w innym dniu.
Spotkania ogólnego z uczniami poszczególnych klas I- VII dyrekcja PSP w Parznicach nie przewiduje. Wyjątkiem będzie klasa VIII, z którą spotkają się dyrekcja i wychowawca.

Harmonogram wręczania świadectw:

DATA