Trampolinowy zawrót głowy Aktualności

Trampolinowy zawrót głowy2019-10-14

14 października uczniowie z klas: 4, 5 i 7, wybrali się na wycieczkę do JumpWorld w Radomiu. Pogoda była wspaniała, humory dopisywały, więc uczestnicy zrelaksowali się, korzystając ze wszystkich atrakcji oferowanych przez obiekt.

Wizyta w Parku Trampolin dostarczyła uczniom wielu wspaniałych wrażeń, dobrej zabawy, a także pozwoliła zintegrować zespoły klasowe. Ponadto wysiłek fizyczny na pewno pozytywnie wpłynął na poprawę kondycji. Po wyczerpujących wyczynach wycieczkowicze udali się na małe co nieco, gdzie również miło spędzili czas na konsumowaniu przysmaków i rozmowach. Zadowoleni uczniowie wspólnie z wychowawcami planują kolejne wyjście.