Certyfikat - Lepsza Szkoła Aktualności

Certyfikat - Lepsza Szkoła2020-06-23

Od września 2019r.  do kwietnia 2020r.  uczniowie klas: 4 - 8 uczestniczyli w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym z języka polskiego i z matematyki  - Lepsza Szkoła. W ramach przedsięwzięcia  uczniowie mieli możliwość sprawdzenia poziomu swojej wiedzy i umiejętności poprzez specjalistyczne narzędzia pomiaru dydaktycznego. Dzięki szczegółowym raportom analizowali swoje osiągnięcia w odniesieniu do wyników  rówieśników z innych szkół. W projekcie Lepsza Szkoła  w bieżącym roku szkolnym wzięło udział 220 tysięcy nauczycieli i 14 milionów uczniów z całej Polski.
Dzięki systematycznej pracy uczniów i nauczycieli nasza szkoła zdobyła
CERTYFIKAT - LEPSZA SZKOŁA.

Projekt realizowany przez panie: W. Duralską, I. Zielonkę - Pyzarę, M. Masełek i pana S. Kołsuta.