1 września w szkole Aktualności

1 września w szkole2020-09-01

Pierwszego września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uczniowie wypoczęci, radośni, w odświętnych strojach i wyposażeni m. in. w maseczki odbyli pierwsze lekcje z wychowawcami. Podczas spotkań nauczyciele zaznajomili wychowanków z organizacją i pracą szkoły oraz szczegółowo omówili zasady funkcjonowania placówki podczas pandemii. Każdą klasę osobiście powitał dyrektor szkoły p. Jacek Jóźwiak, który mówił o bezpieczeństwie w szkole, zachowaniu reżimu sanitarnego i życzył uczniom zdrowia, wytrwałości oraz sukcesów w nauce.