KLASOWE OGNISKO Aktualności

KLASOWE OGNISKO2019-10-15

Korzystając z przepięknej, słonecznej pogody, uczniowie klasy szóstej wraz z wychowawczynią postanowili 14 października opuścić szkolne mury i spotkali się przy ognisku w ogrodzie koleżanki i kolegi z klasy – Alicji i Wojciecha.

Uczniowie aktywnie odpoczywali na łonie natury. Oprócz pieczenia kiełbasek  były wspólne gry i rozgrywki sportowe. Ognisko było okazją do zabawy, rozmów, spędzenia czasu w gronie rówieśników. Zadowoleni szóstoklasiści zaplanowali następne takie spotkanie.