Podsumowanie akcji ,,Tornister pełen uśmiechów” Aktualności

Podsumowanie akcji ,,Tornister pełen uśmiechów”2020-09-26

Pierwsza w tym roku szkolnym akcja Caritas zakończyła się sukcesem. Zebraliśmy 60 zeszytów, 13 bloków rysunkowych i technicznych, 8 opakowań mazaków, 20 opakowań kredek, 26 ołówków, 23 długopisy i wiele gumek, strugaczek, linijek, pędzelków, farb, piórników, notesów, korektorów, klejów,  itp. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i przedszkolakom, którzy zatroszczyli się o wyprawki szkolne dla dzieci z Ukrainy.  Zebrane przybory i słodycze zostaną przekazane za pośrednictwem Caritas Diecezji Radomskiej do naszych wschodnich sąsiadów.