X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Aktualności

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia2020-09-28

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
nasza szkoła uczestniczy w akcji X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej 2 października 2020r. pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!
Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.
Program:
28.09. - 01.10.2020r.
Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia - w domu, w szkole.
02.10.2020r. Egzaminy z tabliczki mnożenia:

-Uczeń wybiera los z 5 trudnymi przypadkami mnożenia. [np. 6 x ? = 54, 24 : ? = 8, ? : 7 = 6, 56 = 7 x ?, 63 : 7 = ?​]
-Jeżeli poda wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywa tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia (z ang. MT EXPERT).
-W przypadku pomyłki, choćby raz, egzamin jest niezdany. Egzamin można powtórzyć po 1 godzinie.
Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji w gronie rodzinnym!
Więcej informacji: www.wmtday.org.
Życzymy miłej i pożytecznej zabawy!