X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - podsumowanie Aktualności

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - podsumowanie2020-10-06

W piątek 02.10.2020r. obchodziliśmy w szkole kolejny już X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie i utrwalenia tabliczki mnożenia.
Komisje egzaminacyjne stanowili uczniowie klasy czwartej, nad którym czuwała p. M. Masełek. Eksperci przeprowadzili egzaminy pisemne w klasach III – VIII. Zadania wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji i pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. Wszyscy, którzy zdali egzamin, otrzymali imienne certyfikaty: Ekspert Tabliczki Mnożenia. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do ćwiczenia mnożenia, aby poprawić wyniki za rok!