Zbiórka nakrętek Aktualności

Zbiórka nakrętek2020-10-12

W bieżącym roku szkolnym odbiór nakrętek odbywa się raz w miesiącu (wtorek), na drugiej przerwie w sali 103. W zbiórkę zaangażowani są uczniowie z kl. 5 i 6, którzy pod  opieką  koordynatorek akcji  ważą i segregują nakrętki.

Pierwsza zbiórka odbyła się 6 października. Zebraliśmy 91,98 kg nakrętek. Największą ilość dostarczyli: Sulima Gabrysia (kl. 4) - 12,75 kg, Skórnicki Szymon (kl. 2), - 9,50 kg, Gębski Bartłomiej (kl. 4) - 6 kg.

Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów, rodziców i nauczycieli. Dziękujemy i pomagajmy dalej!
Koordynatorki: p. W. Duralska i p. M. Rusinowska