Zbiórka żywności i rzeczy dla bezdomnych zwierząt Aktualności

Zbiórka żywności i rzeczy dla bezdomnych zwierząt2020-10-19

Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce żywności i rzeczy dla zwierząt z Ośrodka Adopcyjnego w Wierzbicy. Zbieramy mokrą i suchą karmę dla psów i kotów, ryż, koce, ręczniki, poszwy, poduszki, kołdry (bez pierza) oraz zabawki. Akcja trwa do 30 października 2020r.  Zbiórkę w szkole prowadzi p. I. Zielonka - Pyzara oraz p. M. Kotowska. Uczniowie biorący udział w akcji zostaną nagrodzeni punktami dodatnimi z zachowania.