Niepodległa do Hymnu 2020 Aktualności

Niepodległa do Hymnu 20202020-11-10

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości zachęcamy uczniów i nauczycieli, aby w dniu 11 listopada 2020 roku o godzinie 12:00 zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W ten sposób chcemy włączyć społeczność szkoły do akcji „Niepodległa do Hymnu” zainicjowanej przez Biuro Programu „Niepodległa” w 2018 roku, w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii zachęcamy do wspólnego śpiewania w domach, wraz z rodziną i najbliższymi oraz w miarę możliwości połączenia się za pomocą komunikatorów i zaśpiewania hymnu w formie on-line.