Lektura... to nie jest nuda! Aktualności

Lektura... to nie jest nuda!2020-11-17

Uczniowie z klas I-III  biorą udział w tegorocznej edycji projektu edukacyjnego pod hasłem: „CZYTAM Z KLASĄ - LEKTURKI SPOD CHMURKI”. Dzieci poprzez wspólne czytanie włączają  się w aktywną działalność edukacyjną. Czytanie sprawia, że lektura kojarzy się z czymś przyjemnym i co najważniejsze  - integruje klasę. Przykładem współpracy i solidarności czytelniczej jest klasa III, w której uczniowie wykonali kapelusze dla głównej bohaterki książki pt. „Kapelusz Pani Wrony”. Rekwizyty zostały zaprezentowane na klasowym pokazie mody pod czujnym okiem wychowawczyni p. A. Woźniak.