Z SERCA DLA SERCA… Aktualności

Z SERCA DLA SERCA…2020-12-01

Ośrodek Adopcyjny dla zwierząt w Wierzbicy przekazał dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Parznicach PODZIĘKOWANIE za zebrane dary, które zostały przekazane na rzecz potrzebujących zwierząt. Wszyscy darczyńcy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w akcję koordynowaną przez uczniów z klasy 4 i 7 pod kierunkiem wychowawczyń. Przyłączając się do podziękowań Ośrodka, pragniemy zacytować słowa: Dobre serce oraz chęć niesienia pomocy słabszym sprawia, że świat zmienia się na lepszy. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM.

Wychowawczynie klasy 4 i 7