„ANDRZEJKI Z BAŚNIĄ W TLE…” Aktualności

„ANDRZEJKI Z BAŚNIĄ W TLE…”2020-12-01

30 listopada w oddziałach przedszkolnych odbyły się zabawy andrzejkowe, podczas których przedszkolaki ubrane w niezwykłe bajkowe stroje brały udział w wielu wróżbach.
Na zaproszenie wychowawczyni oddziału „0” w tym niezwykłym dniu bibliotekarze szkolni przybliżyli historię biednej półsieroty, która musiała usługiwać macosze oraz swoim przyrodnim siostrom. Opowieść o Kopciuszku uzmysłowiła uczestnikom spotkania, że trzeba szanować innych, a także śmiało wypowiadać swoje zdanie. Ponadto dzięki przygodzie z zagubionym pantofelkiem przedszkolaki mogły poczuć się jak Kopciuszek, biorąc udział w kolejnej wróżbie, która przyniosła dzieciom wiele radości.

Serdecznie dziękujemy „Biedronkom” i wychowawczyni p. Magdalenie Kaźmierczak za zaproszenie i miłe spotkanie.