Pierniczkowy zawrót głowy Aktualności

Pierniczkowy zawrót głowy2020-12-13

Od kilku lat w naszej szkole przed Świętami organizowane były warsztaty bożonarodzeniowe, w trakcie których wspólnie z uczniami i ich najbliższymi piekliśmy i dekorowaliśmy pierniczki. W tym roku ze względów epidemiologicznych nie mogliśmy się spotkać i wspólnie wypełnić całej szkoły świątecznymi zapachami. Zachęciliśmy jednak całą społeczność szkolną do kontynuowania tej pięknej tradycji w gronie najbliższych. Bardzo dziękujemy za pozytywny odzew i przedstawiamy efekty Naszej pracy.

Na nadchodzące święta Bożego Narodzenia życzymy dużo zdrowia, spokoju oraz samych pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Wychowawcy świetlicy.