„BO RADOŚĆ JEST W NAS…” Z WIZYTĄ W „KLUBIE SENIORA” Aktualności

„BO RADOŚĆ JEST W NAS…” Z WIZYTĄ W „KLUBIE SENIORA”2019-10-18

Dnia 17 października 2019 roku uczniowie klasy szóstej udali się do świetlicy środowiskowej „Szansa” w Kowali, aby wspólnie z seniorami z „Klubu Seniora” wziąć udział w obchodach „VI Dnia Radości”. Spotkanie, podobnie jak w latach poprzednich, było okazją do celebrowania zadowolenia, współpracy, zrozumienia i radości.

Uczniowie naszej szkoły, włączając się w obchody wspólnego święta, przygotowali nietypowy program artystyczny. Podczas występu szóstoklasiści za sprawą ciekawego scenariusza, kostiumów i rekwizytów zamienili scenę świetlicy w studio telewizyjne i przenieśli zebraną widownię w świat mediów. Widzowie mogli wysłuchać śmiesznych informacji z kraju i ze świata, poznać rodzinną prognozę pogody czy obejrzeć zabawne wiadomości sportowe.  Ponadto młodzi artyści, w ramach audycji telewizyjnej, przygotowali niezwykły pokaz mody oraz koncert życzeń z nutą nostalgii. Pragniemy podziękować Pani Janinie Łapczyńskiej, gospodyni spotkania, która zaprosiła uczniów naszej szkoły do udziału w obchodach Dnia Radości.