WARSZTATY DLA WOLONTARIUSZY Aktualności

WARSZTATY DLA WOLONTARIUSZY2019-11-20

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. ”
                                                                                                                            Święty Jan Paweł II

19 listopada gościła w naszej szkole p. Ewelina Strycharska - koordynatorka Centrum Wolontariatu w Kowali.  Na spotkaniu uczniowie dowiedzieli się kim jest wolontariusz i na czym polega jego działalność

Zastanawialiśmy się wspólnie, co możemy ofiarować innym, jak podzielić się  swoimi talentami i umiejętnościami.
Z pewnością pragniemy jako Szkolne Koło Wolontariatu wspierać te inicjatywy, które uczynią współczesny  świat lepszym miejscem do życia.