Wizyta w teatrze Aktualności

Wizyta w teatrze2019-11-19

19 listopada uczniowie klas 1-3 obejrzeli  w Radomiu w Sali Koncertowej musical wystawiony przez  Łódzką Agencję Koncertową pt. „Przygody Wilka i Zająca”.
Dzięki tej wycieczce dzieci poznały nową formę przedstawienia teatralnego, jaką jest musical. Widowisko miało elementy wychowawcze. Dzieci dowiedziały się, że w życiu powinniśmy  kierować się takimi wartościami  jak: dobroć, serdeczność, miłość, chęć niesienia pomocy innym. Ponadto w trakcie musicalu przekazywane były treści ekologiczne np. prawidłowe zachowanie się w lesie.

W trakcie musicalu aktorzy prowadzili świetną interakcję z widzami, którzy aktywnie brali udział w przedstawieniu. Musical dodatkowo ubarwiały profesjonalne efekty sceniczne: lasery, dym, kolorowe skanery oraz ciekawa scenografia.
Jedną z niespodzianek dla dzieci była loteria. Spośród wszystkich widzów organizatorzy wylosowali kilka osób, które otrzymały drobne upominki. Z naszej szkoły los uśmiechnął się do uczennicy klasy drugiej.