Spotkanie z żołnierzami Wojska Polskiego Aktualności

Spotkanie z żołnierzami Wojska Polskiego2019-11-29

29 listopada mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole żołnierzy z 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego z Radomia. Mundurowi opowiadali o funkcjonowaniu Bazy, zadaniach i misjach. Słuchacze, szczególnie chłopcy, zadawali wiele pytań, na które otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi.

Uczniowie z pewną dozą niepokoju podziwiali psa, który towarzyszył żołnierzom i bardzo głośno oraz nieco groźnie witał wchodzących na spotkanie uczniów. Na zakończenie można było podziwiać akcesoria przywiezione przez gości.