Podsumowanie akcji ,,Odkręć się na innych!" Aktualności

Podsumowanie akcji ,,Odkręć się na innych!"2022-06-19

W bieżącym roku szkolnym zebraliśmy 854,89kg plastikowych nakrętek. Część zbiorów przekazaliśmy Krzysiowi, a część - za pośrednictwem Druhów Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kowali – Przemusiowi; obaj chłopcy są mieszkańcami gminy Kowala i ze względu na schorzenia potrzebują systematycznej i ciągłej pomocy medycznej.

Od początku naszej działalności mamy na koncie 8 ton!

Przez cały rok szkolny najwięcej nakrętek przyniósł uczeń klasy III Szymon Skórnicki –  58,49kg! Zgodnie z regulaminem akcji Szymon otrzyma nagrodę ufundowaną przez dyrektora szkoły - p. Jacka Jóźwiaka.
Na wyróżnienie zasługują:...

Gabriela Sulima kl. 5 – 46,22kg,
Oliwia Maciejewska kl. 8 – 41,48kg
Bartłomiej Gębski kl. 5 – 38,09kg.

Do naszej akcji włączyły się także oddziały przedszkolne i systematycznie dostarczały porcje zebranych nakrętek.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą charytatywną akcję. Szczególne  podziękowania kierujemy do Naczelnika OSP w Kowali - Stępocinie p. Mariana Góreckiego, który zorganizował transport nakrętek.

POMAGAJMY!

Koordynatorki akcji: W. Duralska i M. Rusinowska