Paka dla Psiaka i Kociaka Aktualności

Paka dla Psiaka i Kociaka2022-11-08

W październiku bieżącego roku szkolnego Samorząd Uczniowski wraz ze Szkolnym Wolontariatem oraz uczniami i wychowawcami klas IV i V zorganizowali na terenie szkoły akcję charytatywną, której celem była zbiórka darów dla Ośrodka adopcyjnego dla zwierząt w Wierzbicy. Każdy, komu nie był obcy los czworonogów, przyniósł dary, na które składały się m.in. różnego rodzaju karmy, żwirek, koce czy prześcieradła.

Koordynatorzy działań pragną podziękować wszystkim biorącym udział w przedsięwzięciu. Dziękując, pragniemy podkreślić, że wśród społeczności szkolnej jest tak wiele wrażliwych osób, które nie pozostają  obojętne na los bezdomnych psiaków i kociaków.

Koordynatorzy akcji uczniowie klas IV i V wraz z wychowawczyniami.