Pasterz i Ojciec Aktualności

Pasterz i Ojciec 2023-04-23

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mocno zaangażowali się w XVI Przegląd Twórczości Młodzieżowej ,,Pasterz i Ojciec" pod patronatem Jego Ekscelencji księdza biskupa Marka Solarczyka i Mazowieckiego Kuratora  Oświaty. W konkursie wzięło udział przeszło stu uczniów z wielu szkół radomskich i innych gmin z powiatu radomskiego. Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasi uczniowie zdobyli wiele wysokich miejsc i wyróżnień:

- w kategorii recytatorskiej
I miejsce - Alan Król kl. 8
III miejsce - Patryk Jakubiak kl. 8
wyróżnienia: Nadia Załęcka kl. 6, Klaudia Kilianek kl. 6

- w kategorii wiedzy o Janie Pawle II
II miejsce - Maja Chruślak kl. 7
wyróżnienie - Matylda Kazimierczak kl.7

- w kategorii multimedialnej
I miejsce - Nikola Włodarczyk kl. 5
II miejsce - Anna Maciejewska kl. 5
wyróżnienie - Nikola Jakubowska kl. 5

- w kategorii plastycznej
II miejsce - Nadia Zięba kl. 1
wyróżnienia: Maja Kwiecień kl. 2,  Antoni Rogala kl. 2, Nikola Włodarczyk kl. 5.

Gratulujemy!

Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Wioletta Duralska, Marzanna Rusinowska, Agnieszka Piątek.