Kolejne sportowe sukcesy... Aktualności

Kolejne sportowe sukcesy...2023-05-15

11 maja bieżącego roku ruszyła wiosenna tura ,,Czwartków Lekkoatletycznych” organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki, które odbyły się w Radomiu na stadionie MOSiR. W zmaganiach sportowych ponownie uczestniczyli uczniowie z klas IV, V i VI. Podopieczni znów osiągnęli wspaniały sukces!

Uczniowie: Skórnicki Szymon, Ogorzałek Maciej, Domagała Franciszek i Mróz Paulina stawali kilkukrotne na podium, zajmując 1 miejsca. W biegu na 60m i 300m ponownie nie mieli sobie równych!
Ogromne gratulacje i trzymajmy kciuki za dalsze sukcesy... Finał ,,Czwartków Lekkoatletycznych’’ odbędzie się w czerwcu.

Nauczyciel wychowania fizycznego - Piotr Karwacki