Jan Paweł II Nasz Patron... Pamiętamy... Aktualności

Jan Paweł II Nasz Patron... Pamiętamy...2023-05-21

19 maja  w naszej szkole im. Jana Pawła II obchodziliśmy Dzień Patrona. Z tej okazji odbyła się akademia, podczas której w teatralnej kawiarence wspominaliśmy osobę Świętego Jana Pawła II, Jego nauczanie i życie pełne wiary, nadziei i miłości. Był to czas refleksji i wyciszenia, ale także i humoru, bo takie było Jego życie. Podczas występu zaprezentowali się także laureaci konkursu „Pasterz i Ojciec” z kategorii recytatorskiej. Nie zabrakło pięknych śpiewów w wykonaniu chórku szkolnego, a także klasy pierwszej, która ożywiła całą publiczność swoim wykonaniem piosenki „Olej do głowy”.
Tradycyjnie Pan Dyrektor, Pani Wicedyrektor, ksiądz Idziak oraz delegacja uczniów złożyli kwiaty w kąciku Patrona.
Na koniec Pan Dyrektor podkreślił, jak ważne jest w naszej szkole nauczanie Naszego Patrona, byśmy zawsze starali się podążać za autorytetem.

Obchody Dnia Patrona przygotowali: Anna Żytkowska – Prus, Roman Danielewicz, ks. Dominik Idziak, Agnieszka Piątek, Joanna Bilska.

Więcej zdjęć w galerii>>>