Gminny konkurs językowo-plastyczny ,,Słynne budowle krajów anglojęzycznych" Aktualności

Gminny konkurs językowo-plastyczny ,,Słynne budowle krajów anglojęzycznych"2023-05-31

31.05.2023r. odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs ,,Słynne budowle krajów anglojęzycznych". Zadaniem uczniów było przygotowanie rysunku przedstawiającego budowlę oraz ustne zaprezentowanie jej opisu w języku angielskim. Zgłoszone prace prezentują wysoki poziom pod względem pomysłowości oraz estetyki. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce - Nikola Włodarczyk, kl. 5 PSP im. Jana Pawła II w Parznicach
II miejsce - Natalia Gołębiowska, kl. 8 PSP im. Noblistów Polskich w Bardzicach