Świętujemy Dzień Dziecka Aktualności

Świętujemy Dzień Dziecka2023-06-06

Dnia 01.06.2023r. klasy VI, VII i VIII świętowały Dzień Dziecka. Uczniowie wraz z wychowawcami wspaniale bawili się na świeżym powietrzu. Były rozgrywki sportowe, gry planszowe, a nawet dmuchany zamek. Rodzice uczniów zadbali o poczęstunek, oczywiście nie mogło zabraknąć pieczonej kiełbaski, na którą wszyscy czekali. Pogoda była piękna, świeciło słońce, a czas upłynął bardzo szybko. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i w świetnych nastrojach wrócili do domów. Spotkania klasowe dostarczyły  mnóstwo radości, śmiechu i przyjemności, a także sprzyjały  kształtowaniu pozytywnych relacji w grupie rówieśniczej oraz  z wychowawcami.